niedziela, grudzień 04, 2022
Follow Us
poniedziałek, 24 luty 2014 14:16

Bilet za życie Wyróżniony

Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gutek Film we współpracy z regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w specjalnej akcji krwiodawstwa w związku z premierą filmu „Tylko kochankowie przeżyją".

Uratuj życie – w podzięce dostaniesz bilet na film „Tylko kochankowie przeżyją", którego bohaterowie co wieczór raczą się krwawą nalewką.

Każdy, kto w podanych niżej terminach odda krew w ambulansie RCKiK otrzyma dwuosobowe zaproszenie na dowolny seans najnowszego filmu Jima Jarmuscha, do wykorzystania w dn. 11-31 marca w warszawskim kinie Muranów. Daty akcji i miejsca stacjonowania ambulansów RCKiK:
• 26. lutego 2014 - godz. 11-16  - PKiN przy stacji Metro Centrum
• 5. marca 2014 - 11-16 - PKiN przy stacji Metro Centrum
• 6. marca 2014 - 9-14 - Politechnika Warszawska, Gmach Główny przy pl. Politechniki.

Wszelkie informacje dotyczące tego kto może oddać krew i jak się przygotować – na stronie RCKiK:
http://www.rckik-warszawa.com.pl/

„Tylko kochankowie przeżyją" to klimatyczna love-story Jima Jarmuscha, outsidera światowego kina, z Tildą Swinton i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. Twórca „Broken Flowers", „Truposza" i „Ghost Dog" tym razem zdaje się mówić, że tylko ci, którzy potrafią kochać, przetrwają.

Adam (Hiddleston) jest unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem, skrzyżowaniem Syda Barreta i Davida Bowiego z Hamletem. Mieszka w odludnej części Detroit, kolekcjonuje gitary, słucha winyli i tworzy elektroniczną muzykę końca świata. Melancholijną samotność rozjaśnia długo oczekiwany przyjazd jego ukochanej, Ewy (Swinton). Razem jeżdżą nocami po wyludnionym Detroit w hipnotycznym rytmie muzyki, celebrując każdą spędzaną razem chwilę. Jednak spokojne życie zakochanej pary zostanie wystawione na próbę, kiedy niezapowiedzianie dołączy do nich nieobliczalna i wygłodniała siostra Ewy – Ava (Wasikowska).

Zwiastun filmu: 

„Tylko kochankowie przeżyją" w kinach od 7 marca.

a