sobota, czerwiec 12, 2021
Follow Us
czwartek, 06 luty 2014 15:22

Spotkajmy się na Jazdowie Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Spotkajmy się na Jazdowie http://www.bryla.pl

W sobotę 8 lutego, rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące przyszłości i formy funkcjonowania Osiedla Jazdów. Wniosek o ich przeprowadzenie poparło ponad 2000 mieszkańców Warszawy.

Konsultacje rozpoczną się od spaceru z przewodnikiem po terenie Osiedla Jazdów (zbiórka 8 lutego, o godz. 10, na rogu ul. Pięknej i ul. Jazdów). Po tym etapie zostanie przygotowana tzw. biała księga, która będzie pomocna w toku dalszych konsultacji. Po spacerze miasto zaprasza do udziału w konferencji historyczno-informacyjnej, podczas której będą poruszane m.in. tematy dotyczące historii, dotychczasowych koncepcji zagospodarowania, przyrody i stanu obecnego terenu Osiedla. Konferencja odbędzie się w godz. 11-15, w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, przy ul. Jazdów 1.

Następny etap konsultacji to cykle spotkań w których wezmą udział obecni użytkownicy terenu Osiedla, mieszkańcy Warszawy, eksperci oraz potencjalni nowi gospodarze terenu Osiedla Jazdów. Konsultacje potrwają co najmniej do końca III kwartału 2014 roku.

Planowane jest powołanie grupy roboczej ds. tymczasowego wykorzystania domków fińskich. W skład tej grupy wejdą zarówno przedstawiciele m.st. Warszawy, jak i strony społecznej.
Źródło: http://www.um.warszawa.pl.

Więcej w tej kategorii: « Urodziny Pragi Rodzinne ferie zimowe »

a