wtorek, maj 21, 2024
Follow Us
środa, 08 styczeń 2014 09:43

Rodzinna niedziela Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rodzinna niedziela www.warszawa.naszemiasto.pl

Zanim osoby znane z kart historii stały się sławne, były dziećmi i podobnie jak wszystkie dzieci lubiły się bawić i płatać figle. Odnosiły też pierwsze małe i duże sukcesy. Jakim dzieckiem był Józef Piłsudski czy Ignacy Jan Paderewski, co w dzieciństwie robili książęta i królowie, jak przebiegało dzieciństwo znanych naukowców?

Organizatorzy zapraszają w niedzielę 12. stycznia 2014 o godz. 13. na „Rodzinną Niedzielę w Muzeum Niepodległości" zatytułowaną "Wielcy też byli kiedyś mali" – o dzieciństwie postaci znanych z historii, podczas której dzieci i ich rodzice poznają odpowiedź na te pytania. Uważni uczestnicy spotkania na pewno bez problemu rozwiążą potem przygotowane dla nich zadania.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 826 90 91 w. 41.

Uwaga: od stycznia 2014 roku Muzeum Niepodległości wprowadza odpłatność za udział w zajęciach w wysokości symbolicznej 1 złotówki od osoby. Szczegóły na: www.muzeum-niepodleglosci.pl/strefa-dzieci.

 

a