wtorek, lipiec 07, 2020
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/15593.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/15593
wtorek, 26 listopad 2013 11:32

ZOO Tycoon dla słoni Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
ZOO Tycoon dla słoni http://www.zoo.waw.pl

Do końca tego roku w słoniarni w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym można bezpłatnie przetestować grę ZOO Tycoon. Aplikacja promuje pełną wersję gry na Xbox 360.

Jeśli ktoś marzył o zarządzaniu własnym zoo: wcieleniu się w rolę zarządcy czy właściciela ogrodu zoologicznego, sprawdzając przy tym swoje umiejętności rozporządzania finansami, opieką nad zwierzętami i znajomością ich potrzeb, może teraz sobie na to wszystko pozwolić za sprawą premiery gry ZOO Tycoon na konsolę Xbox 360 (w sprzedaży od 22 listopada).

{gallery}15593{/gallery}

Część dochodu z jej sprzedaży wspomoże słonie z warszawskiego zoo.

ZOO Tycoon na Xbox 360 to nowe wydanie popularnego tytułu, które dzięki możliwościom technicznym konsoli nabrało całkowicie innego wymiaru. Ponad 65 gatunków zwierząt i kolorowe środowiska odwzorowane z niesamowitą szczegółowością sprawiają, że wrażenie jedynie wirtualnej zabawy zanika po kilku minutach spędzonych przy pracy nad naszym ogrodem.
Zadaniem gracza jest stworzenie doskonale funkcjonującego ZOO, które oprócz zapewnienia zwierzętom komfortowych warunków, dodatkowo ma na celu zachęcić ludzi do jego odwiedzenia. Dla bardziej wymagających graczy został przygotowany tryb kampanii, w którym do wyboru mamy 15 scenariuszy w 6 kategoriach. Za każdy zrealizowany scenariusz otrzymujemy wyjątkowy element wystroju ZOO do wykorzystania w trybie swobodnym lub wyzwania.
Intuicyjne sterowanie kontrolerem, zabawne samouczki i łatwe w obsłudze funkcje sprawią, że gra oczaruje miłośników zwierząt w każdym wieku. Można się o tym przekonać oglądając trailer gry:

Cennik biletów do Zoo:
normalny - 10 zł (niewykorzystany jest ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu);
ulgowy - 7 zł (niewykorzystany ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu) - dzieci od 3 lat oraz młodzież;
szkolna, studenci (do 24 roku życia), emeryci i renciści po okazaniu ważnej legitymacji;
rodzinny (grupa od 4 osób, w tym max. 2 osoby dorosłe) - 7 zł od osoby;
roczny (dla 2 osób) - 110 zł;
Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo, dzieci do lat 12 mogą zwiedzać ZOO tylko pod opieką osoby dorosłej;
Osoba niepełnosprawna (wraz z opiekunem) ma darmowy wstęp do ZOO; W pierwszy wtorek miesiąca emeryci i renciści zwiedzają ZOO za darmo, a osoby po 70 r.ż. - przez cały rok!

http://www.zoo.waw.pl

{jumi [*8]}

a