środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 02 październik 2013 16:54

Grand Festival Rób Rege Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Grand Festival Rób Rege – 30 Lat Później" o godzinie 17 ruszy w niedzielę 6 października w namiocie przed Pałacem Kultury i Nauki.

Zagrają: Twinkle Brothers, Izrael & goście (Kayah, Pablopavo, Vienio), Tymon& The Transistors, Deuter & Future Folk, Natural Mystic Akustycznie. Bilety: 40/50 zł na www.ebilet.pl.

W Klubie Festiwalowym Hybrydy od godz. 11 będą trwały warsztaty gry na bębnach, FlapArt, wykłady art-managerskie, seminarium filmowe "Wolne Rytmy", w tym projekcje filmów „Beats of freedom"; „Joe Strummer". O godz. 22 organizatorzy zapowiadają after party - Enchantia i Joint Venture Sound System.

 

Grand Festiwal RÓBREGE organizowany był od roku 1983 do 1990 przez Centralny Klub Studentów Uniwersytetu Warszawskiego HYBRYDY. Pierwsza edycja odbyła się w dniach 6-7 października 1983 roku, w pomieszczeniach klubu na ul. Kniewskiego (dziś ul. Złota).
Tegoroczny koncert zatytułowany „Róbrege 30 lat później Reaktywacja" jest zapowiedzią powrotu festiwalu do kalendarza imprez. Organizatorzy festiwalu planują w 2014 roku kolejną edycję Grand Festiwalu Róbrege w formie, w której organizowany był w latach 80.
http://hybrydy.com.pl

{jumi [*8]}

a