piątek, marzec 01, 2024
Follow Us
wtorek, 17 wrzesień 2013 13:19

Pierwszy warszawski Urban Race Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pierwszy w Warszawie Urban Race, czyli wyścig rolkarzy przez stolicę, odbędzie się 21 września (sobota). Start wyścigu o godz. 15.30 w Parku Fontann na Podzamczu. Zapisy już się rozpoczęły!

Start zaplanowano w Parku Fontann, metę – na Polu Mokotowskim. Urban Race Warszawa to zawody dla osób w każdym wieku.
Zawodnicy przejadą przez centrum miasta do mety zlokalizowanej na Polu Mokotowskim. Jak podają organizatorzy, trasa przejazdu jest dowolna, ale każdy z uczestników będzie musiał przejechać przez cztery wyznaczone punkty kontrolne (pomnik Nike, Kozia 3/5, Pasaż „Wiecha", pl. Politechniki). Przy każdym punkcie rolkarze dostaną specjalną pieczątkę potwierdzającą dotarcie do miejsca kontrolnego.
W czasie wyścigu zawodnicy będą zobowiązani do poruszania się po ścieżkach i ulicach z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, a całą trasę muszą pokonać wyłącznie przy wykorzystaniu siły własnych nóg. Zwycięzca Urban Race Warszawa otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości wpisowego zebranego od wszystkich uczestników.

Chętni mogą zgłaszać się na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 września do godz. 22. Opłata za udział w wyścigu wynosi 5 zł. Ci, którzy nie zdążą będą mieli jeszcze szansę zgłosić swój udział przed samym startem, ale wtedy wpisowe wyniesie 10 zł.
http://warszawa.naszemiasto.pl

{jumi [*8]}

a