piątek, grudzień 08, 2023
Follow Us
czwartek, 13 czerwiec 2013 15:07

Bilet za pół ceny Wyróżniony

Napisane przez Mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bilet za pół ceny www.ztm.waw.pl

Komunikacja miejska za pół ceny, to oferta ZTM na czerwiec. Wystarczy wyposażyć się w telefon komórkowy i kartę płatniczą MasterCard.

Aby w czerwcu br. korzystać z komunikacji miejskiej za pół ceny. 3 czerwca 2013 r. rozpoczęła się promocja „Ruszamy z biletami".

MasterCard Europe i operatorzy systemów płatności mobilnych mPay i SkayCash zachęcają do wzięcia udziału w promocji „Ruszamy z biletami". Osoby, które kupują bilety na warszawką komunikację miejską przez komórkę w systemie mPay lub SkyCash i rozliczają płatności za pomocą karty płatniczej MasterCard – w ramach promocji – mają szansę na bonus o wartości 50 proc. zakupionego biletu.

Aby wziąć udział w promocji, należy: zarejestrować się w systemie mobilnych płatności mPay lub SkyCash (tylko w przypadku osób, które dotychczas nie korzystały z usług mPay i SkyCash), zgłosić udział w promocji za pośrednictwem strony www.mastercardmobile.pl, kupić bilet za pomocą systemu mobilnych płatności mPay lub SkyCash.

Środki przyznane uczestnikom promocji w ramach bonusu będą zwracane na kartę płatniczą, z której zostały pobrane środki na zakup biletów. Promocja trwa do wyczerpania budżetów na rabaty i bonusy, ale nie dłużej niż do 30 czerwca br.
www.ztm.waw.pl

{jumi [*8]}

a