piątek, czerwiec 21, 2024
Follow Us
sobota, 27 kwiecień 2013 16:33

Bieg Konstytucji 3 Maja Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

XXIII Bieg Konstytucji 3 Maja, Marsz Patriotów, Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego to tylko niektóre warszawskie wydarzenia związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja i imprezami towarzyszącymi na ulicach Warszawy. W związku z tym w piątek, 3 maja można spodziewać się w Warszawie utrudnień w ruchu kołowym.

Dla biegaczy, zawodników na wózkach oraz uczestników Nordic Walking start Biegu Konstytucji 3 Maja będzie miał miejsce na ul. Rozbrat w okolicach ul. Przemysłowej. Meta będzie znajdować się w Parku Agrykola na ul. Tomasza Hopfera. Start nastąpi w godzinach: 10.30 (bieg dzieci) do 11:12 (zawodnicy Nordic Walking).
Utrudnienia mogą wystąpić na ulicach: Rozbrat, Górnośląska, Hoene-Wrońskiego, Myśliwiecka, Wiejska, Matejki, Aleje Ujazdowskie, Agrykola, Szwoleżerów, Czerniakowska, Łazienkowska, w godz. 10.30-16.00.

W związku z uroczystościami z okazji Narodowego Święta 3 Maja utrudnienia mogą wystąpić również na ulicach: plac Teatralny, Senatorska, Podwale, Piekarska, Zapiecek, Świętojańska, Dziekania, Kanonia, plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Królewska, plac Piłsudskiego (w granicach pasa drogowego) w godz. 12.00-13.15.

W związku z Koncertem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego utrudnienia mogą wystąpić na ulicach: Tokarzewskiego – Karaszewicza, w godz. 14.30 - 19.30.

{jumi [*8]}

a