Wydrukuj tę stronę
środa, 17 kwiecień 2013 15:58

XXIII Bieg Konstytucji Wyróżniony

Napisane przez Mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
XXIII Bieg Konstytucji www.mmwarszawa.pl

Rozpoczęły się zapisy do XXIII Biegu Konstytucji 3 Maja. To pierwszy w tym roku bieg z cyklu "Zabiegaj o pamięć", organizowany przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR).

W tegorocznej edycji na starcie będzie mogło stanąć 5 tysięcy uczestników.

Trasa biegu pozostaje niezmieniona i podobnie jak w ubiegłym roku, start będzie miał miejsce na ul. Rozbrat. Następnie uczestnicy wbiegają w ul. Hoene-Wrońskiego, ul. Myśliwiecką do ul. Wiejskiej. Przy Sejmie skręt w ul. Matejki i dalej zawodnicy pobiegną Al. Ujazdowskimi, w dół ul. Agrykola, ul. Czerniakowską i ul. Łazienkowską. Po przebiegnięciu ronda im. Siedlaczka nastąpi skręt w lewo do Parku Agrykola. Dystans trasy atestowany jest przez PZLA i wynosi 5 km.

 

Bieg z maskotką

Po raz drugi organizator przygotował odsłonę biegu adresowaną do młodych biegaczy. Przygotowano 1000 pakietów startowych i niespodzianki dla dzieci z rocznika 2002 i młodszych. Rywalizacja odbędzie się na dystansie 700 metrów, a warunkiem jest zarejestrowanie się i wystartowanie z maskotką. Bieg z maskotką wystartuje o godz. 10.30 bezpośrednio przed biegiem głównym.

 

Rejestrować się można drogą elektroniczną na stronie wosir.waw.pl (zapisy od 17 do 27 kwietnia) lub osobiście, w biurze zawodów (WOSiR przy ulicy Rozbrat 26). Biuro zawodów funkcjonuje od 17 kwietnia do 2 maja w siedzibie WOSiR w Warszawie ul. Rozbrat 26 pok. 005.

3 maja, o ile nie zostanie wyczerpany limit zapisów, zgłoszenia tylko dla osób spoza Warszawy przyjmowane będą w godzinach 8-9 w biurze zawodów – trybuna główna stadionu PEPSI ARENA ul. Łazienkowska 3. Wydawanie opłaconych pakietów internetowych w godz. 8-9.30 pod ww. adresem.
www.um.warszawa.pl

{jumi [*8]}

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL