niedziela, luty 05, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 125.

Nawrocki

piątek, 15 luty 2013 12:39

Pezet w Stodole

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pezet w Stodole mat. organizatora

Zapraszamy na koncert Pezeta do warszawskiej Stodoły. Koncert odbedzie się z okazji wręczenia muzykowi złotej płyty za album pt: „Radio-Pezet", którą wyprodukował Sydney Polack.

 

Ponadto, koncert jest podsumowaniem pierwszego etapu trasy koncertowej. Razem z Pezetem wystąpi na żywo prawdziwy band. Przed koncertem Pezeta wystąpią: Zaginiony, Flint, Zetenwupe i inni.

Pezet, właściwie Jan Paweł Kapliński (ur. 18 kwietnia 1980 r. w Warszawie) – polski raper i osobowość telewizyjna oraz przedsiębiorca. Kapliński występuje od 1998 r., początkowo wraz z zespołem Płomień 81, który założył ze szkolnym kolegą Marcinem Doneszem (znanym pod pseudonimem Onar). Wraz z zespołem do 2005 r. nagrał trzy albumy zatytułowane Na zawsze będzie płonął (1999),Nasze dni (2000) i Historie z sąsiedztwa (2005). W 2002 r. nakładem Konkret Promo ukazał się pierwszy album solowy Pezeta zatytułowany Muzyka klasyczna.
Kapliński współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Tede, Eldo, Fokus,Rahim, Kali, Pjus, Stasiak, TenTypMes, Dizkret,Sidney Polak, Paresłów, Pelson, Endefis, Pih, Ero, Ash, Fenomen, Lilu, O.S.T.R., Nowator, Eis, WdoWa, Peja czy Grammatik.

2 marca 2013

Warszawa, Klub „Stodoła"

Ul. Stefana Batorego 10

źródło/stodoła/wikipedia

{jumi [*8]}

a