Print this page
wtorek, 12 luty 2013 15:09

Karma na Międzynarodowy Dzień Kota Featured

Written by AK
Rate this item
(0 votes)

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kota w Urzędzie Dzielnicy Wola będzie prowadzona zbiórka karmy, która zostanie przekazana Straży dla Zwierząt. Urząd ogłasza również konkurs na Wolskiego Kota 2013.

17 lutego to Międzynarodowy Dzień Kota w Polsce obchodzony od 2006 roku. „Dzień Kota to święto mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, celem święta jest także zwrócenie uwagi na potrzebę niesienia pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom oraz uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. W tym czasie pamiętajmy także o zwierzakach, którymi opiekuje się Straż dla Zwierząt" – apelują wolscy urzędnicy. Karmę dla kotów można złożyć do 15 lutego w specjalnym kartonie stojącym w Sali Obsługi Mieszkańców. Czy jest szansa, aby Urząd na Woli znalazł naśladowców?

Z okazji Dnia Kota Urząd Dzielnicy Wola ogłasza również konkurs na Wolskiego Kota 2013. Może wziąć w nim udział każdy, kto do 13 lutego prześle zdjęcie swojego pupila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wolskiego Kota wybiorą fani profilu Miejska Wola głosując do poniedziałku 18 lutego do godziny 12. Zdjęcie, które otrzyma najwiecej znaczków „Lubię to!" wygra. Zwycięzcy otrzymają paczki wolskich gadżetów.

www.wola.waw.pl

{jumi [*8]}

 

Related items

© 2019 KURIER365.PL