updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Szczęśliwy finał poszukiwań 88-latka

  • Napisane przez Redakcja
  • Dział: Akcje policji

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 88-letniego mieszkańca Woli Raniżowskiej.

Mężczyzna w sobotę rano wyszedł z domu i kiedy nie wrócił zaniepokojona rodzina powiadomiła policję. Funkcjonariusze znaleźli osłabionego i przemoczonego mężczyznę około 1,5 km od domu. Trafił pod opiekę rodziny.

W sobotę wieczorem, policjanci z Kolbuszowej zostali powiadomieni o zaginięciu 88-letniego mieszkańca Woli Raniżowskiej. Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że mężczyzna wyszedł rano z domu, aby wykonywać prace polowe. Ostatni raz był widziany przez sąsiadów koło godz. 15. Kiedy po zmroku, 88-latek nie wrócił do domu, zaniepokojona rodzina rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Po bezskutecznych próbach odnalezienia mężczyzny powiadomili Policję.

Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli poszukiwania. Jeden z patroli poszedł pieszo w rejon pól, gdzie miał pracować zaginiony. W odległości około 1,5 km od miejsca zamieszkania funkcjonariusze zauważyli siedzącego mężczyznę. Był przemoczony, osłabiony i nie mógł iść o własnych siłach, dodatkowo nie widział, gdzie się znajduje.

Policjanci pomogli mieszkańcowi Woli Raniżowskiej dojść do pojazdu i zawieźli go do domu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Po udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna pozostał pod opieką rodziny. 

źródło: policja.pl

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl