poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
środa, 03 październik 2012 14:59

Niekulturalna złodziejka

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Niekulturalna złodziejka fot. Komenda Stołeczna Policji

33-letnią Anetę N. zatrzymali śródmiejscy policjanci niespełna 24 godziny po tym, jak okradła kasę jednego z teatrów na ul. Marszałkowskiej. Policjanci odzyskali 19 tys., które w części były ukryte w kole zapasowym auta kupionego za skradzione pieniądze. Kobieta już usłyszała zarzut włamania i kradzieży, za co grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Do śródmiejskiej komendy zgłosił się menadżer teatru przy ul. Marszałkowskiej, który po przyjściu do pracy stwierdził, że drzwi do pomieszczenia kasowego są otwarte, a z kasetki zniknęło 25 tys. zł. Poinformował jednocześnie, że kiedy opuszczał teatr około 3.00 nad ranem zamknął wszystko na klucz.

Policjanci zaczęli pracować nad sprawą i ustalili, że osobą, która pozostała w budynku była jedynie 33-letnia Aneta N. Kobieta ostatnia opuszczała budynek teatru. Wczoraj nad ranem pojechali do miejsca zamieszkania kobiety w Łazach. W mieszkaniu zastali również jej męża, przy którym znaleźli ponad 6 tys. zł.

Aneta N. została zatrzymana i przewieziona do śródmiejskiej komendy. Kobieta przyznała się do kradzieży i powiedziała, gdzie ukryła pieniądze. Funkcjonariusze znaleźli około 13 tys. w saszetce schowanej pod kołem zapasowym samochodu. Okazało się, że Aneta N. zdążyła już kupić auto. Samochód również został zabezpieczony.

Anecie N. przedstawiono zarzuty włamania do pomieszczenia kasowego i kasetki oraz kradzież pieniędzy.

{jumi [*9]}

a