czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
poniedziałek, 24 wrzesień 2012 14:02

Z sierpem po ulicy

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Z sierpem po ulicy fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Białołęki zatrzymali Andrzeja D. Pijany mężczyzna biegał po ulicy z sierpem w ręku. Ostrym przedmiotem uszkodził zaparkowany pojazd, robiąc w nim dziurę. 29-latek usłyszał już zarzut. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Białołęki otrzymali informację o tym, że w okolicach skrzyżowania ulicy Modlińskiej z ulicą Konwaliową biega mężczyzna z ostrym narzędziem w ręku. Policjanci natychmiast zainterweniowali. Na miejscu dostrzegli mężczyznę i zauważyli jak szybko ukrywa jakiś przedmiot w donicy stojącej na chodniku. Okazało się, że tym przedmiotem jest sierp. Funkcjonariusze ustalili również, że pijany mężczyzna uszkodził nim karoserię w zaparkowanym pojeździe, robiąc w niej dziurę.

Andrzej D. został zatrzymany, a sierp zabezpieczony. W komendzie, po zbadaniu alkomatem, okazało się, że 29-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Następnego dnia dochodzeniowcy po zebraniu materiału w tej sprawie przedstawili Andrzejowi D. zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a