sobota, maj 18, 2024
Follow Us
czwartek, 06 wrzesień 2012 14:54

Ćwierć kilo narkotyków zarekwirowane

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ćwierć kilo narkotyków zarekwirowane fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, zatrzymali 44-letniego Tomasza O. W jego mieszkaniu w centrum stolicy, ujawniono prawie ćwierć kilograma amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną do rozważania porcji handlowych narkotyku oraz dwa telefony komórkowe. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi do 10 lat więzienia.

 

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową mieli informację, iż w jednym z mieszkań w dzielnicy mogą znajdować się środki odurzające. Postanowili natychmiast ją sprawdzić. Drzwi do lokalu otworzył 44-letni Tomasz O. W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi znaleźli wagę elektroniczną oraz woreczek foliowy w którym znajdował się biały proszek. Po badaniu okazało się, że jest to prawie ćwierć kilograma amfetaminy. Tomasz O. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.
Śledczy przedstawili 44-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna był już w przeszłości wielokrotnie notowany w związku z przestępstwami narkotykowymi. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a