poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
poniedziałek, 03 wrzesień 2012 14:14

Areszt dla dilera

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Areszt dla dilera fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który zajmował się handlem narkotyków. Zabezpieczyli w jego mieszkaniu dużą ilość środków odurzających. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.Grozi mu za to przestępstwo do 10 lat więzienia.

W ubiegły wtorek legionowscy kryminalni na terenie Warszawy w dzielnicy Białołęka zatrzymali Daniela B., u którego w mieszkaniu zabezpieczyli środki odurzające w postaci amfetaminy i kokainy w ilości łącznie 42,62 grama. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponadto środki pieniężne pochodzące ze sprzedaży narkotyków oraz inne rzeczy mogące stanowić dowody w sprawie.

Wydział Kryminalny legionowskiej Komendy od dłuższego czasu zajmował się sprawą dotyczącą wprowadzenia do obrotu na legionowskim rynku znacznych ilości środków odurzających. Na sukces nie trzeba było czekać długo.

Za popełnione przestępstwo Danielowi B. grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Legionowie Sąd Rejonowy zastosował wobec Daniela B. areszt tymczasowy na 3 miesiące.

{jumi [*9]}

a