środa, czerwiec 12, 2024
Follow Us
piątek, 31 sierpień 2012 14:05

"Opiekun" ogrodu zatrzymany

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
"Opiekun" ogrodu zatrzymany fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z wydziału kryminalnego z Otwocka, ujawnili przydomową plantację konopi indyjskiej. Zatrzymali także 36- letniego mężczyznę, który „opiekował się" ogrodem ze 126 sadzonkami. Jego zatrzymanie i ujawnienie roślin było możliwe dzięki współpracy z policjantami z Pragi Północ, którzy do zupełnie innej sprawy zatrzymali mieszkającego również w tym domu 59-latka.

Wczoraj policjanci z otwockiego wydziały kryminalnego weszli na teren jednej z posesji na obrzeżach miasta. Realizacja, którą prowadzili miała związek z pomocą, jakiej udzielali tego dnia kryminalnym z Pragi Północ, przy zatrzymaniu mężczyzny poszukiwanego 2 listami gończymi.

Poszukiwany za liczne oszutwa mężczyzna został zatrzymany, ale funkcjonariusze z Otwocka, postanowili jeszcze nieco bliżej przyjrzeć się posesji na której się znaleźli. Mundurowi wykazali się znakomitym przeczuciem, bowiem na tyłach domu w ogrodzie odkryli prowadzoną tam plantację konopi indyjskich.

Policjanci równie szybko ustalili mężczyznę, który „opiekował się" roślinami w ogrodzie. Okazał się nim 36- letni syn poszukiwanego przez warszawskich policjantów 59- latka.

Hodowca marihuany trafił do komendy w Otwocku, a w prowadzonym przez niego ogrodzie, policjanci zabezpieczyli łącznie 126 sadzonek konopi indyjskiej. Zatrzymany 36- latek nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej wynikającej z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

{jumi [*9]}

Więcej w tej kategorii: « Pijany skoczek Areszt dla dilera »

a