poniedziałek, lipiec 04, 2022
Follow Us
poniedziałek, 06 sierpień 2012 15:16

Aresztowany za zabójstwo matki

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Aresztowany za zabójstwo matki fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w zeszłym tygodniu otrzymali zgłoszenie o śmierci mieszkanki Leszna. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta została zamordowana. Rozpoczęły się poszukiwania jej syna, którego detektywi podejrzewali o popełnienie zbrodni. Kamil M. został zatrzymany następnego dnia przez kryminalnych ze Starych Babic i policjantów z Leszna. Prokurator przedstawił 36-latkowi zarzut zabójstwa, a sąd aresztował go na 3 miesiące.Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o śmierci 62-letniej mieszkanki Leszna. Na miejsce udali się policjanci z lesznowskiego komisariatu. Wtedy okazało się, że doszło do przestępstwa. Na ciele kobiety znajdowały się obrażenia sugerujące, że do jej śmierci przyczyniły się inne osoby. Natychmiast o zdarzeniu dyżurny powiadomił prokuratora, który wspólnie z detektywami z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego przeprowadzili czynności procesowe. Technicy kryminalistyki skrupulatnie zbadali miejsce zdarzenia i zabezpieczyli ślady.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta została zamordowana. Rozpoczęły się poszukiwania jej syna, którego detektywi podejrzewali o popełnienie zbrodni. Już następnego dnia policjanci z Leszna ustalili jego miejsce pobytu. Natychmiast udali się we wskazane miejsce i zatrzymali Kamila M., a kryminalni ze Starych Babic doprowadzili i osadzili zatrzymanego w policyjnej celi.

Prokurator przedstawił 36-latkowi zarzut zabójstwa oraz kradzieży pieniędzy i telefonów komórkowych należących do jego matki, a sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a