niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
piątek, 03 sierpień 2012 15:41

2000 porcji marihuany Wyróżniony

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Funkcjonariusze z Oborników Śląskich zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Znaleziono przy nim ponad 850 porcji marihuany.

W ręce policjantów wpadł drugi diler, u którego znaleziono urządzenia do porcjowania narkotyków. Natomiast w Lwówku Śląskim zatrzymano 26-latka podejrzanego o handel oraz posiadanie ponad 900 porcji marihuany.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Obornikach Śląskich zatrzymali 18-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. 1 sierpnia 2012 roku policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące głośno zachowującej się młodzieży w jednej z podtrzebnickich miejscowości. Na miejscu zastali trzy osoby, u których podczas sprawdzania ujawnili marihuanę. Przy 18-latku funkcjonariusze znaleźli ponad 850 porcji marihuany. Następnie policjanci ustalili do kogo trafiały narkotyki i zatrzymali dilera, u którego w domu znaleźli urządzenia do porcjowania narkotyków. Ponadto podczas przeszukania jednej z posesji, w ogródku warzywnym odkryli kilka krzewów konopi indyjskich. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy w Trzebnicy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wobec drugiego z zatrzymanych czynności procesowe są jeszcze wykonywane.
{jumi [*9]}

a