piątek, lipiec 19, 2024
Follow Us
środa, 01 sierpień 2012 12:55

Koniec wrocławskiej "dziupli"

Napisane przez as
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Koniec wrocławskiej "dziupli" policja.pl

Wrocławscy policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież i paserstwo. W warsztacie ujawniono części od skradzionych aut oraz dokumentację pojazdów skradzionych na terenie Polski oraz Niemiec. Zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Grupy Samochodowej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zlikwidowali „dziuplę” samochodową znajdującą się na terenie osiedla Swojszyce. Policjanci przeanalizowali informacje znajdujące się na jednym z portali oferujących części samochodowe.

Funkcjonariusze przeszukali posesję, na której jak wynikało z podejrzeń, mogą znajdować się skradzione samochody. Odnalezione części oraz dokumenty samochodów osobowych marki VW i Skoda pochodziły z aut skradzionych na terenie Polski i Niemiec. Wartość skradzionego mienia wstępnie oszacowano na kwotę 200 tysięcy złotych. Zatrzymano również trzech mężczyzn w wieku od 28 do 31 lat pochodzących z Wrocławia i Oleśnicy. Postępowanie w sprawie trwa.

{jumi [*9]}

a