sobota, maj 18, 2024
Follow Us
poniedziałek, 30 lipiec 2012 10:46

Wpadli z narkotykami po nieostrożnej jeździe Wyróżniony

Napisane przez as
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wpadli z narkotykami po nieostrożnej jeździe policja.waw.pl

Rafał K. i Magdalena S. zostali zatrzymani przez bielańskich funkcjonariuszy tuż po kontroli drogowej. Kryminalni znaleźli w samochodzie prawie 200 gramów marihuany. Kolejne 200 gramów marihuany i ponad 30 gramów kokainy znaleźli podczas przeszukania mieszkań.

Kryminalni z Bielan zatrzymali pojazd do kontroli, w związku z popełnionych przez kierowcę wykroczeniem w ruchu drogowym. Pojazdem jechała para młodych ludzi. Mężczyzna siedzący w pojeździe bardzo się zdenerwował widząc funkcjonariuszy. Kryminalni postanowili sprawdzić kierowcę, pasażerkę i pojazd. W samochodzie, pod przednim fotelem znajdowało się 199 gramów narkotyków.

Początkowo nikt nie przyznawał się do znalezionych środków odurzających. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i przewiezieni do bielańskiej komendy.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni przeszukali mieszkania, w których przebywał Rafał K. i Magdalena S. W jednym mieszkaniu znaleźli kolejnych 200 gramów marihuany i 3 zawiniątka z kokainą, w drugim lokalu ponad 30 gramów kokainy. Narkotyki zostały zabezpieczone.

Sprawa trafiła do prokuratury. Prokurator przedstawił im zarzuty za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Wobec 25-letniej Magdaleny S. sąd zastosował policyjny dozór, wobec 25-letniego Rafała K. 3-miesieczny areszt. Obojgu grozi teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a