niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
poniedziałek, 11 czerwiec 2012 11:58

Molestował seksualnie uczennicę

Napisane przez policja.waw.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Molestował seksualnie uczennicę www.sxc.hu

Najpierw 45-letni Kazimierz J. trafił do aresztu na trzy miesiące. Mężczyzna, który obnażał się publicznie przy jednej ze szkół w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego, podejrzewany był o molestowanie uczennicy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa miała swój początek w maju tego roku. Policjanci zatrzymali wtedy 45-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego, który był sprawcą nieobyczajnych wybryków w rejonie jednej ze szkół. Mężczyzna przychodził pod placówkę, gdzie obnażał się publicznie. Jego widok wywoływał zgorszenie wśród nauczycieli i uczniów.
Po tych wydarzeniach policjanci z nowodworskiej komendy zaapelowali do mieszkańców o przekazywanie informacji na temat podobnych incydentów. Policjantów wspomagali dyrektorzy szkół, pedagodzy, nauczyciele, rodzice i lokalne media, które publikowały wszystkie apele.
Dzięki współpracy środowisk, którym zależało na bezpieczeństwie dzieci, funkcjonariusze uzyskali informacje i dowody, które wstępnie potwierdziły, że 45-latek jest zamieszany w molestowanie uczennicy jednej ze szkół w powiecie nowodworskim.
Policjanci zatrzymali 45-letniego Kazimierza J. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania molestowania seksualnego małoletniej. Na wniosek policji, sąd aresztował go na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a