wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
wtorek, 05 czerwiec 2012 12:28

Jak gang Olsena Wyróżniony

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jak gang Olsena sxc.hu

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przejęli ponad 1100 szt. podrobionych leków na potencję i narkotyki. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jeden z nich, uciekając peugeotem, potrącił funkcjonariusza.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zdobyli informację, że 22-letni mieszkaniec gminy Szubin może mieć narkotyki.

Wczoraj (4.06) po południu zabezpieczyli u niego niewielką ilość amfetaminy (1,89 g). Dalsza praca doprowadziła do 26-latka z powiatu żnińskiego, u którego, jak wynika z ustaleń kryminalnych, zaopatrywał się 22-latek. Policjanci przeszukali pomieszczenia, które zajmował mieszkaniec powiatu żnińskiego. Tym razem wynik był zaskakujący. Do policyjnych depozytów trafiło ok. 70 g marihuany oraz ponad 1100 szt. tabletek koloru czerwonego i różowego, które są najprawdopodobniej podróbkami znanych leków na potencję.

Następnie policjanci ustalili, że kolejną osobą, która może mieć związek z zatrzymanym handlarzem jest 28-letni mieszkaniec gminy Łabiszyn. Kryminalni usiłowali zatrzymać go, gdy jechał peugeotem 406, w miejscowości Pszczółczyn (pow. żniński). Na widok policjantów kierowca zatrzymał się, następnie gwałtownie ruszył, po czym - chcąc ominąć radiowóz - potrącił jednego z funkcjonariuszy. Policjanci oddali kilka strzałów, jednak 28-latek nadal uciekał. Został zatrzymany w miejscowości Łabiszyn na Placu 1000-lecia.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś prokurator rejonowy z Szubina zdecyduje, jakie zarzuty usłyszą. Zabezpieczone substancje trafią na specjalistyczne badania, a ekspert określi, czy tabletki zostały podrobione.

{jumi [*9]}

a