niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
sobota, 28 kwiecień 2012 15:08

Mężczyzna bez pamięci

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mężczyzna bez pamięci fot. policja.pl

Policjanci z Mokotowa ustalają tożsamość mężczyzny, który 12 kwietnia br. trafił do Szpitala Czerniakowskiego. Mężczyzna, który prawdopodobnie cierpi na zaniki pamięci został odnaleziony w rejonie Alei Solidarności. Wszystkie osoby, które go rozpoznają lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Rysopis: wiek ok. 50-60 lat; wzrost ok. 170 – 175 cm., waga 72 kg.; budowa ciała szczupła; oczy koloru niebieskiego, głęboko osadzone otoczone licznymi zmarszczkami; włosy szpakowate z przewagą siwych, zakola; brwi grube, krzaczaste w kolorze ciemnym; usta wąski; uszy duże przylegające; nos duży z widocznym zgrubieniem w części grzbietowej (prawdopodobnie po przebytym urazie); twarz owalna; głębokie zmarszczki biegnące od nosa do kącików ust; wyraźna, pionowa, głęboka zmarszczka pomiędzy brwiami.

Odzież: kurtka w kolorze beżowym z niebieskimi wstawkami na kołnierzu oraz ściągaczach przy rękawach oraz w pasie, w tylnej części napis Reebook; spodnie materiałowe w kant w kolorze czarnym; buty typu pantofle w kolorze czarnym.

Przedmioty ujawnione przy mężczyźnie: okulary korekcyjne w czarnej oprawce; 5 kluczy z brelokiem w formie otwieracza do butelek.

Znaki szczególne: tatuaż na lewym przedramieniu od strony wewnętrznej przedstawiający lewą dłoń zakutą w kajdanki trzymającą nóż; ostrze noża przebija litery o treści MO; na lewym przedramieniu od strony zewnętrznej tatuaż w formie nieczytelnego napisu oraz data 1969; tatuaże w formie kropek pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym na dłoniach.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą podać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, prosimy o kontakt z mokotowskimi policjantami, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7, tel. (22)603-11-55(całodobowo), (22) 603-18-26 lub z najbliższą jednostką Policji.

ea/mb

{jumi[*9]}

a