niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
wtorek, 10 kwiecień 2012 11:43

Jak brat bratu

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jak brat bratu fot. policja.pl

Zarzut kradzieży sklepowej i wprowadzenia w błąd funkcjonariusza co do swojej tożsamości przedstawili wczoraj Krzysztofowi Z. policjanci z Leszna. Mężczyzna podczas legitymowania podał funkcjonariuszom dane swojego brata. Postąpił tak, ponieważ był poszukiwany listem gończym.


Do policjantów z Leszna o pomoc zwrócili się kontrolerzy MZA. Jeden z pasażerów jechał bez biletu. Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Ten wiedząc, że jest poszukiwany, podał funkcjonariuszom dane swojego brata. Zachował się tak, ponieważ był poszukiwany przez sąd listem gończym. Mieszkańca lesznowskiej gminy rozpoznał jednak dzielnicowy. Jak ustalili mundurowi, to nie jedyne wykroczenie, które popełnił Krzysztof Z. Mężczyzna kilka dni wcześniej dokonał również kradzieży w jednym z miejscowych sklepów.

Wczoraj policjanci przedstawili Krzysztofowi Z. zarzut kradzieży sklepowej i wprowadzenia w błąd funkcjonariusza co do swojej tożsamości. Mężczyzna za wykroczenia, których się dopuścił, odpowie teraz przed sądem, do którego funkcjonariusze skierują wniosek o ukaranie. Policjanci zatrzymali poszukiwanego Krzysztofa Z. i osadzili w areszcie śledczym.
ego/ij

Warszawa Zachód
{jumi[*9]}


a