wtorek, czerwiec 18, 2024
Follow Us
wtorek, 03 kwiecień 2012 16:19

Policjanci odnaleźli zdesperowaną 20-latkę

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Policjanci odnaleźli zdesperowaną 20-latkę fot. sxc.hu

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim, w jednym z mieszkań na terenie miasta, odnaleźli zdesperowaną 20-latkę, która dokonała samookaleczenia. Dziewczyna trafiła pod opiekę lekarzy.

W sobotę (31.03), późnym wieczorem, dyżurny brodnickiej Policji otrzymał informację od wychowawczyni jednego z ośrodków wychowawczych, że 20-latka z powiatu lipnowskiego, przebywająca na terenie Brodnicy, prawdopodobnie dokonała samookaleczenia i potrzebuje pomocy. Kobieta poinformowała dyżurnego, że dziewczyna może przebywać w mieszkaniu swojego chłopaka, gdzieś w okolicy ulicy Przykop.

O całym zajściu wychowawczyni dowiedziała się od  brata dziewczyny, który otrzymał od siostry sms-a.  Rozpoczęły się poszukiwania i walka z czasem. Dyżurny, znając nazwisko chłopaka, u którego miała przebywać zdesperowana dziewczyna, szybko ustalił dokładny adres i wysłał tam policjantów. Po kilkunastu minutach policjanci weszli mieszkania, gdzie przebywała dziewczyna.  Na szczęście pomoc przyszła w porę.

Dziewczyna w mieszkaniu przebywała sama. Mieszkanka powiatu lipnowskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę specjalistów.

(KWP w Bydgoszczy / wm)

{jumi[*9]}

a