sobota, maj 18, 2024
Follow Us
czwartek, 29 marzec 2012 10:58

Taki cenny żółw lamparci... Wyróżniony

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Żółwie lamparcie Żółwie lamparcie

Policjanci z Ursynowa zatrzymali kobietę, która odpowie za kradzież. 56-latka zabrała ze sklepu zoologicznego żółwia lamparciego. Nietypowy łup dołączył do jej hodowli, ale tylko na kilka dni. Skradziony okaz wrócił już do sklepu, a Hanna D. usłyszała zarzut za popełnione przestępstwo. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu ursynowscy policjanci przyjęli zawiadomienie o nietypowej kradzieży. Ze sklepu zoologicznego „zniknął” żółw lamparci wart 600 złotych. Funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć stała klientka sklepu, która jakiś czas temu zakupiła podobny gatunek.

Wczoraj policjanci zatrzymali Hannę D. W jej mieszkaniu znajdowały się cztery żółwie, a wśród nich, jak się potem okazało, również skradziony okaz. 56-latka została przewieziona do komisariatu. Kobieta tłumaczyła policjantom, że zajmuje się hodowlą gadów i postanowiła zaopiekować się jeszcze jednym żółwiem, na którego zwróciła uwagę w sklepie.

Policjanci przesłuchali kobietę i przedstawili jej zarzut. Skradziony żółw wrócił do sklepu. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/18686/Myslala_ze_u_niej_bedzie_mu_lepiej.html

{jumi[*9]}

a