środa, czerwiec 12, 2024
Follow Us
środa, 28 marzec 2012 13:20

Chciała sprzedać nielegalne papierosy policjantowi

Napisane przez policja.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Chciała sprzedać nielegalne papierosy policjantowi www.sxc.hu

Uważajcie, jaki wybieracie numer! Telefoniczna pomyłka 37-letniej Ukrainki zapadnie jej na długo w pamięć. Kobieta przez przypadek zadzwoniła do dolnośląskiego policjanta z handlową ofertą sprzedaży papierosów bez akcyzy. Policjant profesjonalnie zagrał zainteresowanego klienta. 

W umówionym miejscu zamiast klienta kobieta zastała mundurowych. Oczywiście, miała przy sobie nielegalne papierosy. Za popełnione wykroczenie skarbowe 37-latka została ukarana mandatem w wysokości 200 złotych.

27 marca hrubieszowscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że na terenie miasta 37-letnia obywatelka Ukrainy posiada przy sobie papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Informacja pochodziła od policjanta z Dolnego Śląska, do którego przez pomyłkę dodzwoniła się wskazana kobieta. Nie miała świadomości z kim rozmawia, więc powiedziała domniemanemu klientowi, że ma papierosy i czeka na niego w umówionym miejscu w Hrubieszowie.

Policjant szybko poinformował o tym fakcie hrubieszowskich funkcjonariuszy, którzy udali się pod wskazany adres. 37-letnia obywatelka Ukrainy posiadała przy sobie ponad 30 paczek nielegalnych papierosów. Kobieta została przewieziona do komendy policji, zaś jej nielegalny towar zabezpieczono.

{jumi [*9]}

a