czwartek, luty 09, 2023
Follow Us

Nawrocki

wtorek, 27 marzec 2012 15:44

Arte + biznes = sukces

Napisane przez Piotr Małagocki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Arte + biznes = sukces fot. sxc.hu

Do biznesu można wejść przez sztukę, a może odwrotnie - do sztuki przez biznes. I tego właśnie dotyczy arteterapia czy biblioterapia dla osób związanych z działalnością gospodarczą i nie tylko.

Ludzie biznesu powinni dbać o swoją inteligencję emocjonalną - kreatywność, innowacyjność, postawy twórcze, zarządzenie stresem i techniki relaksu, empatia, asertywność, poczucie własnej wartości, motywacja. Szkolenie, które pozwoli rozwinąć "soft skills" oferuje Agnieszka Nadstawna - trener rozwoju osobistego, konsultant i doradca, biblioterapeuta - arteterapeuta, doświadczony event manager, meeting planner, wykładowca i prelegent.. W swoich zajęciach wykorzystuje szerokie spektrum arteterapii:, czyli terapii przez sztujkę elementy poezjoterapii, fotoarteterapii i inne, jak cyber training, czy happening arteterapeutyczny.

Można skorzystać z vademecum managera - 5 treningów rozwoju osobistego z zakresu inteligencji emocjonalnej skierowanych do managerów i wszystkich czynnych zawodowo chcących się rozwijać osób. Spa dla umysłu - muzyczne terapie to seria warsztatów relaksująco-motywujących wykorzystujących współczesną muzykę rozrywkową (blues, jazz, rock). Dla osób i grup nastawionych na odpoczynek przeznaczone są treningi kreatywne, treningi pamięci - relaksujące zajęcia  łączące rekreację z jednoczesną stymulacją zasobów kreatywności i wyobraźni.

 

 

Warto zauważyć, że Agnieszka Nadstawna świetnie reprezentuje połączenie sztuki i biznesu w swoim codziennym życiu. Szkolenia dla biznesu prowadzi jako Partner Zarządzający firmy Latawiec Partner Event & Training, od 1990 r. była współzałożycielką i szefową także kilku innych firm: biura podroży (1996-2006), pionierskiego centrum oprawy ślubnej (1998-1999), galerii sztuki (1999-2001). Od 2009 - wraz z Ośrodkiem Kultury Ochoty OKO - realizuje co roku 23 czerwca słynną otwartą bezpłatną imprezę kulturalną dla 3 pokoleń dorosłych warszawiaków "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy". Od 2000 roku związana jest ze Stowarzyszeniem Artystów i Poetów Fabryka Sztuki, od 2011 roku na stanowisku Prezesa Stowarzyszenia. W marcu 2011 roku ukazała się – w wersji tradycyjnej oraz ebook, zauważona przez media - jej debiutancka książka pt. „Warszawskie Kobiety i Dziewczyny. Słupki do kawy i czekolady”, którą podpisała jako Julia Nadstawna. Fragment recenzji zamieszczonej na okładce: - Pani Agnieszka (Julia) Nadstawna otworzyła przed arte-biblioterapią nowe drogi dotarcia do człowieka XXI wieku żyjącego w ciągłym biegu. - dr hab. Wita Szulc - profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, Prezes Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich „Kajros”, oficjalny przedstawiciel Polski w ECArTE (European Consortium for Arts Therapies Education).

Z kolei event managerowie i koordynatorzy imprez incentive oraz przedstawiciele zawodów ORT mogą zostać przez nią przeszkoleni w zakresie produkcji, organizacji i realizacji spotkań biznesowych, eventów, wydarzeń kulturalnych, a także niektórych zagadnień obsługi ruchu turystycznego i marketingu. Agnieszka Nadstawna ma w końcu wieloletnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych na konferencjach, warsztatach, wykładach.

{jumi[*9]}


 

 

 

a