wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
poniedziałek, 26 marzec 2012 13:55

Pijana z dziećmi na dworcu

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji / js
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pijana z dziećmi na dworcu fot. Mateusz Włodarczyk

Niemal 3 promile alkoholu, miała w swoim organizmie 29- letnia kobieta zatrzymana przez policjantów na peronie dworca Warszawa Śródmieście. Mimo upojenia alkoholowego w tym samym czasie sprawowała ona „opiekę" nad dwójką małych dzieci. Sprawa ta z pewnością swój finał znajdzie teraz w Sądzie Rodzinnym.

 

Dyżurny komisariatu kolejowego w Warszawie, wczoraj wieczorem otrzymał informację, że na jednym z peronów dworca Warszawa- Śródmieście, znajduje się młoda kobieta będąca najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Kobieta nie była sama, tuż za nią szła dwójka małych dzieci.

Policjanci, natychmiast udali się na wskazany przez oficera dyżurnego peron. Zaopiekowali się 2 i 4 letnimi maluchami, wezwali także pogotowie ratunkowe z uwagi na fakt, że jedno z dzieci wymagało pomocy lekarskiej. Sprawującą „opiekę" nad dziećmi kobietą, okazała się ich 29- letnia matka, mieszkanka podwarszawskiej miejscowości.

Policjanci po przebadaniu stwierdzili, że kobieta miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie.  Do czasu wytrzeźwienia, matka dzieci została umieszczona w Stołecznym Ośrodku Dla Osób Nietrzeźwych.

Dzieci zostały przewiezione do Domu Małego Dziecka, a o zaistniałym zdarzeniu policjanci natychmiast powiadomili Sąd Rodzinny, który zdecyduje teraz o dalszym postępowaniu wobec 29- letniej kobiety.

{jumi [*9]}

a