niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
czwartek, 08 marzec 2012 13:05

Bierność widzów

Napisane przez Kos
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bielańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój w wagonie metra. Mimo, że w wagonie siedziało kilka osób, nikt nie zareagował.

Sprawca złamał 15-letniemu pokrzywdzonemu nos i zabrał mu telefon. Na szczęście policjanci mieli rysopis mężczyzny. Kryminalni wczoraj zatrzymali 17-latka i odzyskali skradziony telefon. Markowi G. grozi teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komunikat Komendy Stołecznej Policji potwierdza, że pod koniec stycznia, około 20:00, 15-letni chłopak wracał metrem do domu. Przy sobie posiadał telefon komórkowy. W pewnym momencie został zaatakowany. Mimo, że w wagonie siedziały inne osoby, nikt nie reagował, kiedy sprawca bił swoją ofiarę. 17-latek złamał nos pokrzywdzonemu i zabrał mu telefon. Pokrzywdzony na szczęście zapamiętał rysopis napastnika.

Sprawą od razu zajęli się policjanci z bielańskiej komendy. Intensywna praca operacyjna kryminalnych z każdym dniem coraz bardziej naprowadzała policjantów na trop rozbojarza. Po kilku tygodniach intensywnych działań, ich praca przyniosła oczekiwane efekty.

Wczoraj policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa. Prawdopodobnie jeszcze dziś 17-letniemu Markowi G. prokurator przedstawi zarzut za rozbój. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a