wtorek, lipiec 23, 2024
Follow Us
niedziela, 12 luty 2012 07:36

"Zabiję ciebie i dziecko!"

Napisane przez KSP/ażj
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
"Zabiję ciebie i dziecko!" fot. KSP

Tymi słowami z tasakiem w ręku groził żonie i własnemu synowi zatrzymany przez policjantów 30-letni obywatel Egiptu.

Dramat rodziny z Legionowa trwał od kilku lat, mąż demolował mieszkanie, znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną. Tym razem kobieta postanowiła zgłosić sprawę policji i złożyć zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, zadzwoniła do oficera dyżurnego policji.

Z jej relacji wynikało, że przed chwilą mąż, 30-letni obywatel Egiptu, pobił ją dotkliwie używając do tego pięści i kopiąc ją po całym ciele. W pewnym momencie mężczyzna wziął z kuchni tasak i zaczął gonić uciekającą kobietę, najpierw po mieszkaniu, a później po podwórku na kilkunastostopniowym mrozie grożąc jej śmiercią.

Chwilę wcześniej matka w nadziei na to, że może uspokoi to nieco jej męża wzięła na ręce dziecko. Niestety, szalejący 30-latek powiedział wtedy kobiecie, że dziecko też zabije, bo jest takie samo jak ona. Pomimo trzymanego na ręku chłopca oprawca nie przestawał bić kobiety i jej wyzywać. Pomoc przyszła na szczęście w samą porę. Wysłani natychmiast pod wskazany adres policjanci zatrzymali agresywnego obywatela Egiptu i umieścili go w policyjnym areszcie. Mężczyzna był trzeźwy. Mężczyźnie za to, co zrobił grozi nawet 10 lat więzienia.

rsz/ab

{jumi[*9]}

a