niedziela, styczeń 29, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 113.

Nawrocki

wtorek, 17 styczeń 2012 00:37

Filmowy romans wszechczasów

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ma być najpiękniejszą historią miłosną od czasów „Love Story”.

Jeśli film pretenduje do takiego miana, to oczywiście możemy spodziewać się obsady, która nie pozostawi głodnego wzruszeń widza obojętnym. I tak jest w tym przypadku. W rolach głównych: jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood – Kate Hudson i główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszechczasów – Gael Garcia Bernal. A mowa o filmie „Odrobina nieba”, który wejdzie na ekrany naszych kin 10 lutego.
Bohaterka to beztroska singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los? Znakomitą obsadę „Odrobiny nieba” uzupełniają wyróżnione nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej wybitne aktorki komediowe Kathy Bates i Whoopi Goldberg.
Polska premiera: 10.02.2012
Reżyseria: Nicole Kassel („Zły dotyk”, „Zielona godzina”)
Scenariusz: Gren Wells
Obsada: Kate Hudson („Nine. Dziewięć”, „Dziewczyna mojego kumpla”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”), Gael Garcia Bernal („Złe wychowanie”, „Listy do Julii”, „Dzienniki motocyklowe”,„Babel”), Whoopi Goldberg („Wyścig szczurów”, „Eddie”, „Partner”), Kathy Bates („Schmidt”, „Barwy kampanii”, „Annie”, „Misery”), Lucy Punch („Poznasz przystojnego bruneta”), Treat Williamas („Hair”, „Nocna zmiana”, „Koniec z Hollywood”).

a