czwartek, luty 09, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 21 grudzień 2011 00:21

Disney on Ice w Warszawie

Napisane przez m.b./mat.pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Księżniczki i Herosi, kolejne ze słynnych na całym świecie przedstawień z cyklu Disney on Ice, zobaczymy w lutym na warszawskim Torwarze.

Tym razem, na lód przeniesiono historie ośmiu księżniczek Disneya: Królewny Śnieżki, Śpiącej Królewny – Aurory, Kopciuszka, Belli, Arielki, Dżasminy, Tiany, Roszpunki oraz towarzyszących im dzielnych herosów. Bilety na to magiczne przedstawienie, grane w Warszawie od 24 do 26 lutego, będą świetnym prezentem dla dzieci!
Na warszawskim Torwarze już wkrótce zagoszczą najbardziej znane gwiazdy filmów Disneya: przebojowa Roszpunka i awanturnik Flynn, przedsiębiorcza Tiana i książę Naveen, sprytna córka sułtana Dżasmina i złodziej o złotym sercu - Aladyn, piękna Bella i nieokrzesany Bestia, Kopciuszek, Ariel, Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka i zakochani w nich królewicze.
Ponieważ rodzina Disneya ciągle się powiększa, prócz bohaterów klasycznych animowanych filmów, jak Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, czy Kopciuszek, widowisko gości gwiazdy nowych produkcji. „Nowe postaci, jak Roszpunka z nominowanego do Oscara filmu "Zaplątani" i urocza Tiana z „Księżniczki i Żaby" sprawiają, że nasze przedstawienia są wciąż na czasie i nigdy nie są takie same" – mówi Kenneth Feld, producent przedstawienia.
Oprócz nowych postaci, atrakcją będzie oszałamiająca, bajkowa i pełna niespodzianek scenografia. Jej głównym elementem jest wodospad prawdziwej wody. Mamy też w zanadrzu niespodziankę dla widzów, coś, co rozpali, i to dosłownie, ich ciekawość: scenograf Robert Little odtworzył smoka, pojawiającego się w filmie „Śpiąca Królewna". Efekt jest naprawdę imponujący. Little, podobnie, jak autorka kostiumów Ilona Somogyi, ma doświadczenie rodem z Broadwayu - najbardziej znanych teatrów świata. Na lodzie będzie można podziwiać niezwykłe kreacje autorstwa Somogyi, między innymi rozłożyste suknie księżniczek na balu Kopciuszka inspirowane kosztownymi jajami Fabergé – klejnotami rosyjskich carów.
W Disney On Ice: Księżniczki i Herosi, Dzwoneczek zaprasza publiczność do wspólnej podróży z księżniczkami i herosami Disneya. Podczas widowiska podziwiać można pełną mocy muzykę, migoczące dekoracje i teatralną choreografię, zapewniające niepowtarzalne przeżycia.
24 lutego, Torwar
Zobacz zapowiedź filmową: http://www.youtube.com/watch?v=aUnLToMH9ek
{jumi [*7]}

a