niedziela, luty 05, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 98.
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 125.

Nawrocki

poniedziałek, 28 listopad 2011 10:08

O.S.T.R. i Jelonek w Stodole Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
O.S.T.R. O.S.T.R.

Już w najbliższych dniach w warszawskiej Stodole będziemy mogli posłuchać O.S.T.R. i Jelonka, promującego album "Revenge".

O.S.T.R. do Stodoły przybędzie z licznymi gośćmi. Przede wszystkim zagra z ŁDZ Orkiestrą. Oprócz tego na scenie wystąpią Afront, Pablo Hudini & Trio z Ulrychville i Medium. Wydaje się, że działalności Adama Ostrowskiego nie trzeba przedstawiać – dość powiedzieć, że już w wieku 12 lat nagrywał hip-hop. Początkowo związany z łódzkimi grupami BDC, LWC i Obóz TA, muzyk nie tylko nagrał już wiele płyt, ale również otrzymał za nie szereg wyróżnień. W lutym tego roku pojawił się jego najnowszy album "Jazz, dwa, trzy". Nie ma jednak obawy, że na koncercie usłyszymy tylko kawałki z nowej płyty. Raper słynie z bardzo żywiołowych występów, na których nigdy nie wiadomo, co się stanie. Jest także jednym z najlepszych polskich freestyle'owców.

Koncert O.S.T.R. w Stodole już jutro, a pojutrze w warszawskim klubie zagra Jelonek. Na scenie jako support wystąpią też Pampeluna i Alone. Sam Jelonek nagrał już ponad 20 albumów współautorskich i więcej niż 40 razy gościnnie wystąpił na innych krążkach. Artysta nie stroni od mieszania różnych gatunków muzycznych. O swojej ostatniej płycie, "Revenge", mówi tak: "Obok mentolowego metalu i hałd hard rocka dużo za dużo nawiązań do muzyki klasycznej, zwłaszcza epoki romantyzmu i skrobi ziemniaczanej, pomieszane z punkowym "pazurem" a także.... plewienie ogródka, aranżacja wnętrz magazynowych oraz produkcja słoików.... i to wszystko na roznośniku audio CD (uwaga! - okładka gratis!!)". Co z tego wszystkiego wyszło? Sprawdźcie sami na koncercie Jelonka.

Koncert O.S.T.R. i gości odbędzie się już 29 listopada (wtorek) w warszawskiej Stodole. Wejście od godz. 19. Cena biletu to 40 zł w przedsprzedaży i 47 zł w dniu koncertu. Występ Jelonka w ramach trasy promującej krążek "Revenge" odbędzie się 30 listopada. Wejście też od 19. Bilety wynoszą 38 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu. Bilety do kupienia w kasie klubu Stodoła na ul. Batorego 10 w Warszawie.

{jumi [*8]}

Więcej w tej kategorii: « Bestie na Targach Plazmatikon w Śnie »

a