poniedziałek, marzec 27, 2023
Follow Us

Nawrocki

piątek, 25 listopad 2011 14:58

Bestie na Targach

Napisane przez Tadeusz Biernacki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
"Bestie. Nieukarani mordercy Polaków" "Bestie. Nieukarani mordercy Polaków" z bestiekomunizmu.pl
W Warszawie trwa właśnie XX. edycja Targów Książki Historycznej. Na tej imprezie można nie tylko kupić ciekawe książki, ale również spotkać autorów – m.in. Tadeusza M. Płużańskiego, który na targach będzie podpisywał swoją najnowszą książkę "Bestie. Nieukarani mordercy Polaków."
W programie tegorocznych Targów Książki Historycznej znajdziemy spotkania autorskie, pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych, a nawet... przejażdżkę historycznym tramwajem. Poza tym w czasie targów jak co roku przyznana zostanie nagroda KLIO w czterech kategoriach (autorskiej, edytorskiej, monografii naukowej i innej). Wstęp na targi jest bezpłatny.

Aby odnaleźć interesującą nas pozycję, wystarczy zajrzeć do Katalogu Miłośników Książki Historycznej, rozprowadzanego na terenie sal targowych. Wśród innych historycznych dzieł znajdziemy książkę Tadeusza M. Płużańskiego "Bestie. Nieukarani mordercy Polaków. Reporterskie śledztwo o ludziach, którzy w czasach komunizmu mordowali polskich patriotów, za co nigdy nie zostali ukarani". Autor będzie ją podpisywał 26 listopada (sobota) w godz. 13-14.30 na stoisku Glaukopisu (numer 76).

XX Targi Książki Historycznej trwają od 24 do 27 listopada w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym historia nie jest obojętna.

{jumi [*8]}

a