środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 98.

Nawrocki

środa, 02 listopad 2011 10:36

Shachar Gilad w Warszawie

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Shachar Gilad Shachar Gilad materiały ze strony artysty
Shachar Gilad to "3 w 1": multiinstrumentalista, autor piosenek i wokalista. Jego piątkowy koncert w DobraNocce to druga wizyta izraelskiego artysty w Polsce.
Shachar Gilad z Izraela najczęściej występuje w renomowanych klubach w Nowym Jorku, Bostonie, Tel Awiwie i Berlinie. Tym razem wraz ze swoim zespołem zawita do Polski. Shachar jest też bowiem liderem pop-rockowego zespołu, w skład którego wchodzą: Johnny Kay grający na perkusji i Nadav Lazar grający na gitarze basowej. Muzycznie grupa nawiązuje do takich zespołów, jak The Cure, Coldplay, Death Cab for Cutie i The Killers. Wielu uważa, że muzyka Shachara brzmi jak soundtrack z filmu. Podejrzewamy, jakie zakończenie mógłby mieć ten film, bo Gilad swój styl przekornie nazywa "smutnym rockiem".

Izraelski artysta wystąpi 4 listopada w warszawskim klubie DobraNocka. To miejsce, które nie tak dawno pojawiło się na imprezowej mapie stolicy. Mieści się ono na 200-metrowej powierzchni, wypełnionej dobrą zabawą i żywym dźwiękiem. Znajdują się tam dwa bary, sala dla palących, no i scena, na której często goszczą ciekawi artyści. Na przykład tacy, jak Shachar Gilad.

Koncert Shachara Gilada wraz z zespołem będzie miał miejsce w klubie DobraNocka na ul. Smolnej 40 w Warszawie. Muzycy zagrają w najbliższy piątek, 4 listopada. Występ rozpocznie się o godz. 22. Bilety są w cenie 20 zł.

{jumi [*8]}

a