niedziela, czerwiec 26, 2022
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 98.
piątek, 21 październik 2011 12:47

Nie(grzecznie) w Teatrze Palladium

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nie(grzecznie) w Teatrze Palladium materiały Kabaretu Hrabi

Kabaret Hrabi ze swoim najnowszym programem „Savoir-vivre” wystąpi w Teatrze Palladium. Czy będzie grzeczny i układny? Znając artystów z dawnego kabaretu POTEM, nic nie będzie „jak należy”.

W niedzielę, 23 października znów będziemy mogli zobaczyć Kabaret Hrabi na deskach teatralnych. Przedstawi on swój najnowszy program „Savoir vivre”. Zespół składający się z Darka Kamysa, Joanny Kołaczkowskiej, Łukasza Pietscha i Tomasza Majera powstał w 2002 roku i od tego czasu zdobywa coraz większą popularność. Wcześniej Darek Kamys oraz Joanna Kołaczkowska występowali w kabarecie Potem, który nawet po zakończeniu działalności (w 1999r.) cieszył się (i wciąż cieszy) sympatią miłośników kabaretu. Tym razem Kabaret Hrabi przedstawi swój premierowy program „Savoir-vivre”. Artyści zrobią na scenie rzeczy, o których zawsze marzyli i na pewno wyjdą poza obowiązujące zasady i reguły.

Jeśli chcecie zobaczyć, co robi kabaret Hrabi z zasadami dobrego wychowania, wybierzcie się do Teatru Palladium w Warszawie. Teatr ten działa od niedawna – wcześniej Palladium znane było jako kino (zamknięte w 2000r.), potem jako sala koncertowa, teraz zaprasza również na spektakle teatralne. Miejsce to ma wspaniałą historię – to tu pokazywano pierwszy kolorowy film w Polsce, a podczas Powstania Warszawskiego wyświetlano tutaj kroniki powstańcze. Nic dziwnego, że to w takim miejscu Kabaret Hrabi pragnie nas uczyć bon tonu.

Premierowy program Kabaretu Hrabi „Savoir-vivre” można zobaczyć w niedzielę, 23 października o godz. 20.30. Zainteresowanie spektaklem jest tak duże, że organizatorzy poprosili artystów o drugi występ – odbędzie się on o godz. 17.00. Bilety są w cenie od 55 do 65 zł. Teatr Palladium znajduje się w Warszawie na ul. Złotej 9.

{jumi [*8]}

a