środa, czerwiec 07, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

Nawrocki

piątek, 05 luty 2010 16:23

Za piątkiem jest sobota

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Czyli zapraszamy, przedstawiamy piątkowo sobotnie propozycje taneczno wyskokowe.

 

PIĄTEK 05-02-2010DDR - Disco Dance Revolution
miejsce: Hydrozagatka
start:21
wstęp:5zł
Methadone (CKOD, Sonda Crew) & Nebaz (Sonda Crew)
Zapraszamy na pierwszą imprezę z serii DDR. Za tym skrótem kryję się taneczne szaleństwo wywoływane od paru lat w różnych klubach Polski przez dwóch osobników. Methadone to Kamil Łazikowski, autor remiksów i muzyki filmowej, producent i klawiszowiec formacji Cool Kids Of Death . Jest odpowiedzialny za nowoczesne elektroniczne brzmienie swojego zespołu oraz za najnowszą elektronikę na imprezach DDR.

Nebaz jest przede wszystkim dj'em majacym na koncie kilkaset imprez. Jego preferencje muzyczne to disco i elektronika z lat 80tych i początku lat 90'tych. Połączenie fascynacji muzycznych obu panów sprawia, że imprezy DDR należą do tych, na których nie da się nie tańczyć. Doświadczenie radiowe (audycja "Sonda" w łódzkiej rozgłośni radiowej) oraz dj'skie ekipy DDR wymusza najlepszą selekcję muzyczną. DDR PARTY to idealny pomysł na upojną piątkową noc w Hydrozagadce!"

2000 Dirty Djs
miejsce:  Zwiążmnie
2000 Dirty Djs - czyli M.D.CZarrnecka i Motyla Noga to ekscentryczny kolektyw dj'ski, który od lat organizuje imprezy inspirowane nuta z epoki tapiru czyli disko 80, funky i electropunk. W ich setach mieszają sie bity New Order z melodyjna Madonna i szarmanckim Krzysiem Krawczykiem. Kolektyw powstał w 1998 roku na warszawskim squacie (Nazwa była analogia do starej kapeli punkowej 2000 Dirty Squatters).Disco z lat 80,(specjalność Kostka i Czarneckiej) przeplatane są rytmami Electro i New Romantic. Dyskoteki przyciągają coraz więcej amatorów zabawy przy rytmach z młodości, ludziska szaleją przy kawałkach Kombi i Michaela Jacksona...tego jeszcze w stolicy nie było...szal ciał i zabawa do rana ..a nawet południa.
Zapraszamy jak co miesiąc do Zwiążmnie! Klasyczna mieszanka Drinko-Disco, Kitch-Punky i Electro-Funky nie pozwoli Ci usiąść choćby na chwilę!

http://www.myspace.com/2000dirtydjs
Start: 21.00//wjazd: 5 zł
 
SOBOTA 06-02-2010
NIHILISTA (PL/UK
Warszawa , Saturator


NIHILISTA (PL/UK): http://www.myspace.com/deadtoart

VELVET CONDOM(Berlin/GER): http://www.myspace.com/velvetcondom
GOB SAUSAGE(London/UK): http://www.myspace.com/gobsausage
performance:
FLOH TRASH UND CHRIS(Berlin/GER): http://www.myspace.com/toyboytrashqueen
CLEA CUTTHROAT(Berlin/USA): http://www.myspace.com/cleacutthroat
HOST BY THE MAGNIFICANT LADIE MERCURIO (Barcelona/ESP): http://www.myspace.com/alexbcn
BEATS FRIENDLY
Warszawa , Mono Bar


NOVIKA (Vocal / BeatsFriendly / Roxy.Fm)

DJ RAWSKI (BeatsFriendly / Roxy.Fm)

DJ LEXUS (BeatsFriendly / Roxy.Fm)

Start.21.00, wstep 10 pln, karty klubowe free

Music: deep house, electro breaks, indie dance, urban beats.

BEats FRIENDLY to przyjaźnie nastawiony kolektyw dj'sko - producencko - wokalny.
Już od ponad czterech lat grają w klubach całego kraju serwując w nich balangową miksturę, zaskakując nowymi brzmieniami i tworząc pozytywny klimat, którego często brakuje na dzisiejszych parkietach.

NOVIKA to dobra mama kolektywu, która na imprezach chwytając za mikrofon raz zagrzewa do zabawy, innym razem koi ciepłym wokalem.
Za gramofonami towarzyszą jej: RAWSKI, LEXUS (a.k.a. Mr. Lex), Liptone (a.k.a. Lipstick) BARTEK WINCZEWSKI, HARPER i jedyna dama za gramofonami, GAMA. Każdy z nich z płytowym kufrem wypełnionym po brzegi tym, co w parkietowym nurcie najciekawsze. We właściwym sobie stylu, ale i wyczuciem chwili, sięgają po te muzyczne perełki mieszając je nie oglądając się na konwencje. Często podczas imprez gramy z towarzystwem muzyków: Grom (drums), Nasko lub Foxx na instrumentach klawiszowych, Tomek Ziętek (trąbka).

Poza graniem w klubach każdy z członków kolektywu zajmuje się muzyką na innym polu. Prowadzą autorskie audycje w radiu, współpracują z muzycznymi magazynami, organizują imprezy i muzyczne wydarzenia, produkują i wydają.

"Friendly Beats. Moves & Grooves." (Kayax, 2008)
to nawiązanie do kompilacji "Friendly Beats" (EMI, 2006). Tak wtedy jak i dziś, wyselekcjonowane przez kolektyw numery stanowiły muzyczną wizytówkę ekipy Beats Friendly. Album promuje piosenka "Every Problem" nagrana wspólnie przez Rawskiego i Novikę. Rawski ma też na swoim koncie remixy dla Smolika i grupy SOFA.
DJ Dziewczynadilera – Skok W Bok
Miejsce: Zwiążmnie, WarszawaKultowa impreza prowadzona przez Dziewczynedilera.Disco80/Electro/Funky/Kicz’n’Roll/Polskie szlagiery szerzej nie znane - jednym słowem najlepsza disco balanga w stolycy.

a