sobota, kwiecień 01, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 14 czerwiec 2017 12:50

Rodzinny piknik z zespołem "Mazowsze"

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rodzinny piknik z zespołem "Mazowsze" http://mazowsze.waw.pl

Na Rodzinny piknik i powitanie lata razem z Zespołem "Mazowsze" w zabytkowym parku w Karolinie organizatorzy zapraszają 23 i 24 czerwca 2017. W programie znajdą się różnorodne koncerty, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne, przejażdżki kucykami, degustacja potraw, niespodzianki dla dzieci i dorosłych, a także występy znanych i lubianych ze świata kultury i sztuki scenicznej. Będzie też jarmark produktów regionalnych, rękodzieła artystycznego i innych ciekawych wyrobów oraz parada orkiestry dętej. Wydarzenie ma charakter otwarty i przeznaczone jest dla całych rodzin. Strefa Dziecka znajdować się będzie na terenie parku, na tyłach hotelu. Będą tam m.in. zamki dmuchane, wata cukrowa i popcorn.

W programie Pikniku Rodzinnego z zespołem "Mazowsze":

• Piątek, 23 czerwca - godz. 20.30 – PZLPiT Mazowsze – soliści, chór, balet i orkiestra pod dyrekcją Jacka Bonieckiego z gościnnym udziałem zespołu Trebunie - Tutki (scena główna)

• Sobota, 24 czerwca
13.00 – PZLPiT Mazowsze - koncert muzyki popularnej. Występ orkiestry pod dyrekcją Jacka Bonieckiego (scena główna)
13.45 – Oficjalne powitanie gości (scena główna)
14.00 – Florka w sieci - interaktywny spektakl edukacyjny Teatru na Straży (scena główna)
15.00 – Kwartet smyczkowy Atutti Masovia w składzie: Joanna Romejko – skrzypce, Marzena Zawierska – skrzypce, Izabela Łątkowska – altówka, Małgorzata Wilczyńska – wiolonczela
Chór PZLPiT Mazowsze (scena za Pałacem) pod dyrekcją Mirosława Ziomka
15.00 – Warsztaty śpiewu i tańca, konkurs śpiewu – Beata Baszko, Wioletta Milczuk – występy uczestników całorocznych warsztatów „Roztańczeni z Mazowszem” z grup prowadzonych przez Annę Łapińską, Sylwię Głowalę-Leptacz, Annę Paś (scena główna)
16.30 – Michał Ostrowski i Przyjaciele pod dyrekcją Michała Ostrowskiego (scena główna)
18.00 – Orkiestra OSP Nadarzyn z pokazem musztry paradnej
18:00 – Marek Majewski Zaprasza (Sala Kameralna przy Pałacu)
21.00 – PZLPiT Mazowsze (scena główna) Koncert chóru, baletu i orkiestry pod dyrekcją Jacka Bonieckiego transmitowany przez Internet (informacje na stronie internetowej Mazowsza)

Prowadzenie - Olgierd Łukaszewicz, Duet JaHa, Michał Haber.

Darmowy przejazd kolejką WKD na Rodzinny Piknik z zespołem "Mazowsze" możliwy będzie na podstawie opaski silikonowej wydawanej od 9 czerwca w kasie biletowej "Mazowsza" oraz w kasach kolejki WKD na hasło "Rodzinny Piknik z Zespołem Mazowsze". Organizatorzy zachęcają do korzystania z parkingu przy Zespole Szkół w Otrębusach (ul. Piaseckiego 2).

Więcej na: http://mazowsze.waw.pl/.

a