Wydrukuj tę stronę
piątek, 12 maj 2017 08:28

17-latki pobiły 20-latkę w Głogowie

Napisane przez KWP Wrocław
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Głogowscy policjanci zatrzymali cztery mieszkanki Głogowa. Wszystkie usłyszały zarzut pobicia swojej 20–letniej znajomej oraz nieudzielenia jej pomocy. Najstarsza z zatrzymanych ma 22–lata, a najmłodsze to zaledwie 17-latki.

 O zdarzeniu głogowscy policjanci zostali powiadomieni przez lekarza, który stwierdził, że przewieziona do szpitala godzinach wieczornych 20–letnia kobieta jest prawdopodobnie ofiarą pobicia. Funkcjonariusze wyjaśniający sprawę ustalili, że przebywała ona wraz z koleżankami w okolicach tzw. „Barbakanu” nad Odrą. Tam też doszło do zdarzenia. Pokrzywdzona została zaatakowana i pobita. Powodem miały być wcześniejsze nieporozumienia pomiędzy sprawczyniami, a 20-latką.

Obrażenia jakich doznała kobieta nie zagrażają jej życiu. Policjanci w wyniku prowadzonych czynności szybko ustalili i zatrzymali cztery podejrzane o ten czyn mieszkanki Głogowa w wieku od 17 do 22 lat. Wszystkie zatrzymane usłyszały zarzuty pobicia i nieudzielenia pomocy swojej ofierze, która straciła w wyniku pobicia przytomność.

Za pobicie oraz nieudzielenie pomocy grozi kara nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Głogowie

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL