czwartek, lipiec 25, 2024
Follow Us
środa, 18 styczeń 2017 14:57

Podejrzany o handel narkotykami za kratkami

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Podejrzany o handel narkotykami za kratkami fot. Komenda Stołeczna Policji

Mokotowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków, które także jak ustalono, sprzedawał innym osobom. Policjanci znaleźli przy zatrzymanym ponad 140 gramów amfetaminy, 25 gramów marihuany i 179 sztuk tabletek psychotropowych.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego mokotowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handel nimi.

Do zatrzymania 26-letniego Andrzeja B.doszło po tym, jak funkcjonariusze uzyskali informację, co do mężczyzny, który może posiadać znaczne ilości narkotyków i trudni się ich sprzedażą. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali już funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego wspierani przez kryminalnych.

Szeroko zakrojone działania pozwoliły przedstawić Andrzejowi B. zarzut udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających oraz posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Wobec 26-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich udzielanie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

a