niedziela, sierpień 14, 2022
Follow Us
piątek, 02 wrzesień 2016 11:33

Pijany obywatel Chin spowodował kolizję

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pijany obywatel Chin spowodował kolizję fot. Komenda Stołeczna Policji

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który spowodował kolizję na krajowej „7" mając ponad promil alkoholu w organizmie, nie posiadając za to żadnych uprawnień do prowadzenia pojazdów. Wprost z drogi 27-letni obywatel Chin trafił do policyjnej celi.

Przed godziną 23.00 jadący w kierunku Radomia kierowca volkswagena spowodował kolizję z jadącym w tym samym kierunku kierowcą seata. Na szczęście obaj kierowcy nie stracili panowania na pojazdami. W seacie, oprócz dwóch osób dorosłych, podróżowało jeszcze dwoje dzieci.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy znajdowali się w pobliżu i już po kilku minutach byli na miejscu kolizji, od kierowcy volkswagena wyczuli silną woń alkoholu. 27-latka poddano badaniu, które wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi w Piasecznie, a jego volkswagen został odholowany na policyjny parking depozytowy.

Po wytrzeźwieniu policjanci z komisariatu w Lesznowoli przedstawią mu zarzuty zarówno za spowodowanie kolizji, kierowanie pod wpływem alkoholu, jak i za brak uprawnień.

a