niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
środa, 27 lipiec 2016 11:58

Kontrola drogowa zakończona zarzutem

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kontrola drogowa zakończona zarzutem fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w samochodzie miał 12 gramów marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, a 23-latka zatrzymali do wyjaśnienia sprawy. Po zebraniu materiału dowodowego Adrian O. usłyszał zarzut i przyznał się do niego.

Około 3 w nocy policjanci patrolujący ul. Norwida w Legionowie zwrócili uwagę na jadące bmw. Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej. W środku siedziały 4 osoby. Po wylegitymowaniu osób i sprawdzeniu samochodu policjanci znaleźli w schowku i bagażniku 2 zawiniątka. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że susz roślinny to marihuana o wadze 12 gramów.

23-letni Adrian O. został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna przyznał, że narkotyki należały do niego.

Od legionowskich śledczych mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

a