poniedziałek, maj 16, 2022
Follow Us
środa, 20 lipiec 2016 09:38

Metamfetamina w jajku z niespodzianką

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Metamfetamina w jajku z niespodzianką fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z Piaseczna zatrzymali cztery osoby, które posiadały środki odurzające. Wśród zatrzymanych było również dwóch obywateli Wietnamu. W audim należącym do jednego z mężczyznm kryminalni znaleźli tzw. jajko z niespodzianką. W tym wypadku niespodzianką okazała się znajdująca się wewnątrz jajka metamfetamina.

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie podczas służby zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn siedzących w zaparkowanym w Wólce Kosowskiej audi. W chwili gdy policyjny radiowóz zbliżał się do audi, siedzący za kierownicą mężczyzna próbował odjechać. Jednak zdecydowana postawa policjantów doprowadziła do zatrzymania pojazdu oraz legitymowania. Niespokojne zachowanie 42 i 31-letnich obywateli Wietnamu wzmogło się w chwili podjęcia przez policjantów kontroli wnętrza samochodu.

Niepokój okazał się uzasadniony, ponieważ jeden z funkcjonariuszy postanowił odkręcić tzw. jajko niespodziankę i znalazł dwie porcje metamfetaminy.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Po kilku godzinach do piaseczyńskiego aresztu trafiło kolejnych dwóch mężczyzn. Na ulicy Żytniej w Piasecznie policyjni wywiadowcy zatrzymali 34-latka, natomiast przy ulicy Sierakowskiego w ręce funkcjonariuszy z patrolówki wpadł 20-latek. U obu mężczyzn mundurowi znaleźli również środki odurzające.

Teraz ich sprawą zajmą się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

a