sobota, maj 18, 2024
Follow Us
piątek, 18 marzec 2016 14:33

Uszkodził 6 samochodów

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Uszkodził 6 samochodów fot. Komenda Stołeczna Policji

Dwie toyoty, honda, suzuki, skoda i volkswagen - to lista aut, o których uszkodzenie podejrzany jest 18-letni Daniel S. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z warszawskiego Ursynowa, po tym jak został rozpoznany na monitoringu przez kryminalnych. Daniel S. usłyszał zarzuty uszkodzenia sześciu pojazdów.

Pod koniec lutego br. na numer alarmowy 112 zadzwonił mieszkaniec osiedla Pustułeczki. Powiadomił funkcjonariuszy, iż nieznany mężczyzna niszczy zaparkowane samochody. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Tam oczekiwali świadkowie zdarzenia, którzy wskazali uszkodzone swoje samochody.

Dwie toyoty, honda, suzuki, skoda oraz volkswagen miały pourywane lusterka. Osoba, która dokonała tego czynu zdołała uciec przed przyjazdem policji. Pomocnym w rozwiązaniu tej sprawy okazał się zapis z monitoringu, który zarejestrował wizerunek sprawcy. Gdy tylko sprawa trafiła do wydziału kryminalnego ursynowskiego komisariatu, funkcjonariusze szybko ustalili, iż czynu tego dopuścił się 18-letni Daniel M.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Właściciele straty wstępnie oszacowali na ponad 5 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty uszkodzenia mienia. Wkrótce o wysokości kary zadecyduje sąd. Za uszkodzenie mienia zatrzymanemu grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

a