niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
środa, 24 luty 2016 13:21

Ochroniarze brutalnie pobili klientów klubu

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ochroniarze brutalnie pobili klientów klubu fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Jak wynika z relacji pokrzywdzonych Paweł J. i Daniel K. zaatakowali ich kiedy wychodzili z pubu, a następnie dotkliwie pobili kopiąc i uderzając pięściami po całym ciele. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy przed jednym z warszawskich lokali przy ulicy Mazowieckiej. Pomiędzy wychodzącymi z pubu mężczyznami, a pracownikami ochrony doszło do krótkiej wymiany zdań. Kiedy klienci lokalu szli już w kierunku postoju taksówek „bramkarze" ruszyli za nimi. Na nic zdały się prośby jednego z pokrzywdzonych o nie wszczynanie awantury i wymowne gesty świadczące o braku zainteresowania ewentualną konfrontacją.

"Ochroniarze" na środku jezdni rzucili się na swoje ofiary i brutalnie je pobili. Uderzali pięściami po twarzy, głowie i kopali, po całym ciele najpierw stojących, a później już leżących mężczyzn. Na skutek tego ataku jeden z pokrzywdzonych stracił dwa zęby.

Natychmiastowa interwencja policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego kilkanaście minut później doprowadziła do zatrzymania obu napastników. 29-letni Paweł J. i 25-letni Daniel K. usłyszeli już zarzut pobicia działając wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo obu zatrzymanym grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

a