niedziela, maj 22, 2022
Follow Us
piątek, 12 luty 2016 16:15

Alkohol sprzedawany bez akcyzy

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Alkohol sprzedawany bez akcyzy fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą na gorącym uczynku zatrzymali kobietę, która sprzedawała w swoim domu alkohol nieznanego pochodzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli plastykowe butelki z zawartością nielegalnego alkoholu. 60-letnia Elżbieta K. odpowie za wyrób i sprzedaż napojów spirytusowych.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą w wyniku przeprowadzonych ustaleń operacyjnych dotarli do posesji i domu, gdzie miała być prowadzona nielegalna sprzedaż alkoholu nieznanego pochodzenia.

Funkcjonariusze podjęli obserwację. Nie musieli długo czekać. Szybko bowiem pojawił się mężczyzna, który zapukał do drzwi domu, otworzyła kobieta, ten dał jej odliczony bilon i po chwili, w zamian otrzymał butelkę alkoholu.

Policjanci zareagowali błyskawicznie. W mieszkaniu znaleźli plastikowe butelki z zawartością nielegalnego alkoholu, do tego kilka butelek po wódce, do których był już przelany, najprawdopodobniej rozrobiony spirytus.

60-letnia Elżbieta K. została zatrzymana, a jej trefny towar zabezpieczony. Kobieta usłyszała zarzut wyrobu i sprzedaży napojów spirytusowych.

a