wtorek, maj 17, 2022
Follow Us
poniedziałek, 08 luty 2016 15:44

Odpowiedzą ze posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Odpowiedzą ze posiadanie znacznej ilości środków odurzających fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali dwóch mężczyzn w samochodzie, w którym znaleźli metamfetaminę. Z ponad 70 gramów tego środka odurzającego można było wydzielić około 150 porcji handlowych.

Zatrzymanie 27-letniego Jakuba U. i 23-letniego Karola P. te efekt trafnego rozpoznania operacyjnego oraz dokładnie zaplanowanej i zrealizowanej akcji śródmiejskich policjantów.

W Warszawie naa ulicy Nowogrodzkiej policjanci podjęli interwencję w stosunku do siedzących w zaparkowanym samochodzie dwóch mężczyzn. Podczas kontroli pojazdu w kieszeni drzwi od strony pasażera funkcjonariusze znaleźli foliowe torebki z zapięciem strunowym tzw. dilerki, a w nich jak się później okazało częściowo już poporcjowaną metaamfetaminę.

Kierowca i pasażer oświadczyli, że środki odurzające kupili od przypadkowo poznanego mężczyzny za 2000 złotych. W związku z popełnionym przestępstwem obaj zostali zatrzymani. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających Jakubowi U. i Karolowi P. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

a