czwartek, kwiecień 18, 2024
Follow Us
wtorek, 19 styczeń 2016 10:07

Zaatakował pracownika ochrony

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaatakował pracownika ochrony fot. Komenda Stołeczna Policji

Grodziscy policjanci, tuż po zdarzeniu, zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o pobicie w miejscu pracy. Poszkodowany pracownik ochrony trafił do szpitala, a 40-latek do policyjnej celi.

Robert T. usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała. Za to przestępstwo grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Po 13.00 grodziscy policjanci otrzymali informację o pobiciu na terenie budowy w Milanówku. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili, że pracownik ochrony po wymianie zdań z jednym z pracowników został kilkakrotnie uderzony przez niego drewnianym przedmiotem i doznał obrażeń głowy. Sprawca pobicia uciekł z terenu budowy. Policjanci natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania w okolicy.

Chwilę później na tej samej ulicy zauważyli osobę podobną do ustalonego rysopisu. 40-latek został zatrzymany i szybko rozpoznany przez poszkodowanego. Pobity mężczyzna trafił do szpitala, a zatrzymany do policyjnej celi. Policjanci z Milanówka zebrali materiały, które pozwoliły na przedstawienie Robertowi T. zarzutu naruszenia czynności ciała. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

a